Чесні новини з усієї України!

У Дніпрі будуть робити унікальні операції дітям (ФОТО)

У Дніпрі будуть робити унікальні операції дітям (ФОТО)

Завдяки новітньому ангіографії, яке закупили для хірургічного комплексу спеціалізованого медичного центру матері та дитини ім. професора М.Ф. Руднєва, мрія медиків перетворитися в реальність.

За словами начмеда цього медзакладу Олексія Власова, до сих пір такого унікального обладнання не було ні в одній дитячій лікарні області повідомляє «Наше місто».

Його встановлять у оперблоці хірургічного корпусу, де після відкриття буде все по євростандартам — від спеціального антибактеріального покриття стін до системи стерильного повітря. Новий же ангіограф — справжня родзинка, оскільки орієнтований виключно на допомогу дітей та має для операцій на судинах і головному мозку спеціальні додаткові функції. Раніше, щоб виконати подібну операцію батькам потрібно було везти дитину до Києва чи за кордон.

Крім унікального обладнання, в цокольному поверсі корпусу з’явиться басейн, де передчасно народжені діти і діти з вродженими вадами розвитку зможуть пройти курс реабілітаційної терапії. Тут же облаштують зал лікувальної фізкультури зі спеціальними приладами, на яких малюки зможуть розробляти рухи, стимулювати моторику і відновлювати організм після операції. Також в корпусі буде перша в області і, можливо, навіть в Україні гібридна операційна.

Вона буде працювати в двох режимах: ангіографічну операційну при необхідності можна трансформувати в звичайну операційну. Тобто, якщо під час операції хірург бачить, що необхідно з закритою операції (через судини) перейти на відкриту, то ангіограф відсувається в сторону і оперативне хірургічне лікування триває. Всі будівельні роботи корпусу планують завершити в цьому році.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, в Україні пропонується пожиттєве ув’язення для педофілів.

Драконівське покарання. В Україні пропонується пожиттєве ув’язення для педофілів

Leave a comment

Top