Чесні новини з усієї України!

Дмитро Гнап: «У метро немає грошей? Це неправда!»

Дмитро Гнап: «У метро немає грошей? Це неправда!»

Рішення про здорожчання проїзду в столичному метро є безпідставним. Про це журналіст Дмитро Гнап написав у своєму Фейсбуку. 

«Мер Кличко розповідає, що у метро нема грошей, тому проїзд і подорожчав. Звісно, це не правда. Київське метро все заліплене рекламою: на потягах, на дверях вагонів, на ескалаторах. Навіть цілі станції обклеюють брендуванням, — каже Гнап. —Вся реклама в метро приносить на рік не менше 200 мільйонів гривень. Скільки з цього отримує Київський метрополітен? Кхм…. Ви будете здивовані — лише 21 мільйон грн., тобто одну десяту. Решта — 180 мільйонів гривень йде рекламним агентствам-посередникам». 

«До речі, молодий мільйонер Сергій Березенко — автор цього прекрасного рекламного стартапу в метро, дуже любить великі джипи і дорогі швейцарські годинники, — стверджує журналіст. — Ви ж не проти, щоб Березенко не страждав і купив собі ще один Ролекс чи Бреге, вартістю як квартира в Києві? Грошей, які Березенко з родиною виймають на рекламі, вистачило б метрополітену, щоб покрити збитки в роботі за півроку». 

Фото Дмитра Гнапа

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, проїзд у київському пастрансі віднині коштує 8 гривень.

Проїзд у київському пастрансі буде коштувати 8 гривень

Leave a comment

Top