Чесні новини з усієї України!

Сергій Пашинський став фігурантом кримінальної справи

Сергій Пашинський став фігурантом кримінальної справи

Кримінальне провадження відкрито через нібито погрози розправи на адресу працівниці Верховної Ради та членів її сім’ї.

Генеральна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР) кримінальне провадження щодо голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони народного депутата Сергія Пашинського.

Про це повідомив на брифінгу 13 липня генпрокурор Юрій Луценко, передає «112.Україна». За його словами, ГПУ доручила Службі безпеки України розслідувати можливі загрози глави комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони депутата Сергія Пашинського (Народний фронт) на адресу секретаря комітету. «Заява секретаря комітету до мене надійшло, зареєстровано кримінальне провадження», — зазначив генпрокурор.

Про це з посиланням на власні джерела в прокуратурі повідомило також видання The Insider. Згідно з його інформацією, щодо депутата є заява секретаря очолюваного ним комітету Тетяни Блистів, в якій чиновниця стверджує, що 4 липня цього року Пашинський погрожував їй та її родині убивством.

«У нашій сім’ї є реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози як самим Пашинським, так і іншими особами, оскільки Пашинський С.В. мені сказав, що я ще не знаю, хто він такий і що у нього для таких, як я, є «спеціально навчені люди». Крім того, Пашинський С.В. повідомив мені, що він дуже багатою людиною, а саме, що його статки сягають 10% ВВП України, а я ніхто в цьому світі», — написала Блистів.

Відзначається, що інцидент стався в приміщенні комітету.

За словами Блистів, Пашинський заявив, що у нього для цього є «спеціально навчені люди». Крім того, він нібито додав, що є дуже багатою людиною і його статки сягають 10% ВВП України. Тому Блистів просить компетентні органи перевірити наведені факти, а також невідкладно розпочати досудове розслідування за фактом вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 129 КК (Погроза вбивством).

Заява адресовано генеральному прокурору Юрію Луценку. У ньому також наголошується, що усно про цей інцидент поінформовано «представник Служби безпеки України», письмово — керівництво апарату ВР і народні депутати. Крім того, чоловік постраждалої повідомив про подію керівництву апарату Адміністрації президента.

У той же час сам Пашинський повідомлення про погрози з його боку заперечує.

«Я нікому не погрожував. На неї є кримінальне провадження за шахрайство. Йому тижнів зо два. Я просив його по-хорошому звільнитися. Вона вирішила вчинити інакше — і написати скаргу на мене. Бог їй суддя», — сказав депутат.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, підозрюваного у замаху на Бабченка хочуть відправити на пожиттєве.

Фото — Українські новини

Підозрюваного у замаху на Бабченка хочуть відправити на пожиттєве

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top