Чесні новини з усієї України!

У вас нове авто? Забудьте про субсидію!

У вас нове авто? Забудьте про субсидію!

Кабінет міністрів України визначив перелік майна, наявність якого не дозволить українцям оформити субсидію.

Державну допомогу з оплати комунальних послуг не нарахують, якщо сім’я володіє автомобілем або площа житлового приміщення перевищує середньостатистичну.

Такі правила прописані в постанові кабінету міністрів України №329 від 27 квітня 2018 року.

«Існують випадки, коли споживачі здають квартири в оренду з оформленою субсидією на оплату комунальних послуг. При цьому власники житла не тільки отримують доходи, але і володіють транспортними засобами та іншими предметами розкоші », — йдеться на сайті проекту teplo.gov.ua.

У нових правилах оформлення державної допомоги на оплату комунальних послуг значиться, що при наявності в сім’ї автомобіля, яким менше 5-ти років з моменту випуску, в нарахуванні субсидії відмовлять. Винятком виступає наявність мопеда та автомобіля, наданого органом соціального захисту населення.

 

При цьому в декларації про доходи з’явиться нова графа «інші доходи», куди необхідно вписувати дохід, отриманий від здачі в оренду житлової нерухомості.

Також не нарахують субсидію, якщо площа квартири перевищує 120 кв. м, а площа приватного будинку — більше 200 кв. м. Таке правило не поширюється на дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. «Існують приміщення, які виходять за рамки середньостатистичних і відносяться до категорії« преміум-класу ». Але на них оформлялися субсидії на підставі того, що прописувалась там самотня пенсіонерка з мінімальною пенсією, яка, як правило, ще й зверталася до комісії з надання субсидії на наднормативну площу », — значиться в повідомленні на сайті проекту teplo.gov.ua.

З 1 травня 2018 року споживачі в таких житлових приміщеннях будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі.

 

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, розмір допомоги для студентів-переселенців збільшено до 1000 гривень.

Розмір допомоги для студентів-переселенців збільшено до 1000 гривень

 

Leave a comment

Top