Чесні новини з усієї України!

Проїзд у київському пастрансі буде коштувати 8 гривень

Проїзд у київському пастрансі буде коштувати 8 гривень

Розпорядження про підвищення вартості проїзду в столичному метрополітені сьогодні підписав міський голова Віталій Кличко. 

Згідно розпорядження Київської держадміністрації, ціни підвищаться з 14 липня.

За умови регулярного користування громадським транспортом та безконтактними картками пасажир буде сплачувати 6,5 грн за проїзд, якщо він придбає одноразово півсотні поїздок. При цьому термін дії пасажрських карток продовжено — з 6 місяців до року. Цей термін буде виразвуватися не від дати поповнення картки, а від дня останнього використання. Єдиноразове поповнення можливе максимум на 50 поїздок. Максимальтна кількість поїздок на одній картці не перевищуватиме сотні.

У разі використання місячних проїзних квитків споживачі послуги будуть платити 6,14 грн (на чотири види транспорту) або ж 6,50 (на один вид).

Квиток на один проїзд коштуватиме 8 грн. Вартість проїзного квитка на один календарний місяць в наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) буде коштувати 390 грн, а в метрополітені — 610 грн; на два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) — 570 грн; на два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) — 670 грн.

Київський метрополітен також пропонує киянам та гостям міста нові проїзні квитки, використовувати які можна з моменту активації. Їх вартість становить: 10 поїздок на 5 календарних днів — за 75 грн, 14 поїздок на 7 днів — 104 грн, 30 поїздок на 15 календарних днів — за 210 грн.

Придбані за старим тарифом жетони і проїзні квитки діятимуть до кінця липня. Також до кінця місяця є можливість обміну жетонів в метро на ті ж жетони, тільки нового зразка.

Протягом усього наступного місяця пасажири мають також право обміняти раніше придбані жетони і разові квитки старого зразка на нові — пропорційно встановленому розміру тарифу або з відповідною доплатою.

З 1 вересня обміняти або повернути гроші за квитки і жетони старого зразка буде вже неможливо.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Кабмін заборонив власникам автомобілів віком до 5 років отримувати субсидію.

Фото — Факти ICTV

У вас нове авто? Забудьте про субсидію!

Leave a comment

Top