Чесні новини з усієї України!

Дешеві авто для українців: що показала ситуація з «евробляхами»

Дешеві авто для українців: що показала ситуація з «евробляхами»

Якщо відмовитися від страшних пробок по Києву і від питань справедливості ухилення від податків, питання «евроблях» явно демонструє інтереси різних груп населення, а також розміри цих груп.

В сумі це все громадяни, які користуються автомобільними шляхами або проживають біля них, тобто майже все населення. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник співголови «Стратегічної групи радників за підтримку реформ» Павло Кухта.

За його словами, проблематика досить очевидна — державне обмеження доступу до по-справжньому дешевим, на рівні 3-4 тисяч євро, автомобілів в бідній країні, де більшість споживачів з працею або ж взагалі не можуть собі дозволити купити автомобіль дорожче.

«Обмеження подвійне — регуляторний заборона на розмитнення автомобілів, які не відповідають вимогам« Євро 5», при тому, що за фактом, все ультрадешеві автомобілі їм не відповідають, і загороджувальні акцизи на старі авто», — констатував експерт.

Для автомобіля 2005 року випуску вартістю, наприклад, 4 тисячі євро, з об’ємом двигуна в 2 тисячі кубічних сантиметрів розмір акцизу становитиме 4360 євро, тобто його ціна подвоїться, уточнив Кухта.

«Для нового авто вартістю приблизно 10 тисяч євро з аналогічним об’ємом двигуна розмір акцизу становитиме 260 євро, тобто практично не вплине на ціну. З урахуванням ПДВ та ввізного мита ціна на імпортний автомобіль в Україн навряд чи може бути нижче 10 тисяч євро, що відсікає від доступу до авто значну частину громадян», — додав він.

На його погляд, також обмеження може мати сенс з точки зору ефекту на екологію і безпеку дорожнього руху. Старі автомобілі значно менш екологічні і більш небезпечні в експлуатації, в тому числі для тих, що оточують, зазначив фахівець. Очевидно, що співгромадяни власників старих авто зазнають втрат у вигляді гіршою екології та нижчого рівня безпеки, значить, є цілком легітимні підстави для державного регулювання, пояснив він. При цьому від наявності або відсутності цього регулювання ярковираженним виграють або програють різні групи, акцентував Кухта.

«Людям, досить забезпеченим, щоб купувати авто від 10 тисяч євро і вище, а також людям, які не можуть купити його навіть за 3-4 тисячі євро, вигідно наявність регулювання і заборонних акцизів, так як воно покращує їх середовище проживання без будь яких втрат для них. Людям, які не можуть дозволити собі авто за 10 тисяч євро, але можуть купити їх за 3-4 тисячі євро, навпаки, може бути вигідне скасування обмежень, якщо для них наявність автомобіля важливіше погіршення умов життя», — підкреслив експерт.

По суті, демократичне управління якраз і покликане знайти якийсь компроміс між цими групами інтересів і прийти до того чи іншого рішення, додав він. У цьому сенсі, на його переконання, процеси навколо «евроблях» важливі не тільки для ринку автомобілів, але і для розвитку ефективного демократичного управління в країні.

«Вибір такий — або за дешеві авто, або за кращу екологію і більшу безпеку на дорогах», – цитує Кухту Слово і Діло.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Кабмін заборонив власникам автомобілів віком до 5 років отримувати субсидію.

У вас нове авто? Забудьте про субсидію!

Top