Чесні новини з усієї України!

«Це вашi проблеми!» Як Нiна Южанiна з «євробляхерами» спілкувалася (відео)

«Це вашi проблеми!» Як Нiна Южанiна з «євробляхерами» спілкувалася (відео)

Голова парламентського комітету  з податкової та митної політики Ніна Южаніна вийшла до учасників акції «За доступне авто». І одразу вступила в словесний конфлікт.

Сьогодні в центрі Києва проходить велелюдний захід. Його учасниками стали власники авто з європейською реєстрацією, котрі прибули сюда з усіх куточків країни. Організатор заходу — громадський рух «Авто Євро Сила» запевняє, що акція буде бензстроковою. Люди мають намір «стояти до кінця» — тобто, до того оменту, поки в Радів не приймуть закон, що передбачає адекватні, на їх думку, ставки розмитнення ввезенних за-за кордону авто. Адже згідно положень законопроектів, що сьогодні лежать у Раді, лише за розмитнення авто на бляхах треба заплатити суму, що мінінмум вдвічі перевищує вартість його придбання.

Поспілкуватися з мітингарями вийшла Ніна Южаніна, котру називають в Україні ініаторкою процесу наведення порядку в царині «євроблях». Діалог між сторонами точився досить складно.

Відео — VIDEO BOOM

За даними правоохоронців, в акції «За доступне авто» приймає участь наразі біля тисячі мітингувальників. Однак, за даними «Авто Євро Сили», їх тут більше 20 тисяч на 10 тисячах авто.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, Служба безпеки України визначилася з покаранням футболістів, котрі приймали участь у матчі невизнаних республік.

СБУ вирішила, як буде карати футболістів за сепаратизм

Leave a comment

Top