Чесні новини з усієї України!

Розмір допомоги для студентів-переселенців збільшено до 1000 гривень

Розмір допомоги для студентів-переселенців збільшено до 1000 гривень

Уряд вніс зразу декілька змін до порядку виплати допомоги даній категорії населення.

Кабмін вніс зміни до низки своїх постанов з метою врегулювання питань призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, обліку таких осіб і проходження ними фізичної ідентифікації.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 11 липня, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зокрема, передбачено надати право на отримання грошової допомоги дітям, які народилися у внутрішньо переміщених осіб після початку проведення антитерористичної операції або тимчасової окупації.

Підвищено розмір допомоги до 1000 грн для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів та учнів закладів професійно-технічної освіти до закінчення ними навчання.

Також надано право неповнолітнім дітям, які отримали паспорт громадянина України, самостійно звертатися за призначенням допомоги.

Віднині право на отримання довідки надано особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання в результаті проведення антитерористичної операції, і неповнолітнім дітям, які отримали паспорт громадянина України, незалежно від наявності (відсутності) реєстрації місця проживання, якщо інформація про них внесена в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб.

Уряд також звільнив від необхідності проходження фізичної ідентифікації осіб з інвалідністю I групи і осіб, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, і отримують соціальні виплати шляхом доставки на будинок через ПАТ «Укрпошта».

Крім того, Кабмін дозволив не проводити перевірку внутрішньо переміщених осіб, які працюють в органах державної влади та їх територіальних підрозділах, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах та їх територіальних підрозділах, під час процедури призначення (відновлення) соціальних виплат таким особам.

Як повідомляло ЗНАЮТЬ ВСІ, юна українка встановила два рекорди з метання важких предметів.

Юна українка встановила два рекорди з метання важких предметів

 

Leave a comment

Top