Чесні новини з усієї України!

Драконівське покарання. В Україні пропонується пожиттєве ув’язення для педофілів

Драконівське покарання. В Україні пропонується пожиттєве ув’язення для педофілів

У Верховній Раді був зареєстрований законопроект, що пропонує посилити покарання для педофілів.

У ньому пропонується радикально збільшити термін тюремного ув’язнення за згвалтування дітей: до 20 років, без верхнього мінімуму покарання (на даний момент дають від 7 до 15 років залежно від тяжкості наслідків для потерпілого).

Право умовно-дострокового звільнення у педофілів пропадає. Крім того, якщо засуджений вчинив повторно аналогічне правопорушення, йому може загрожувати довічне ув’язнення, пише Апостроф.

Також довічний термін пропонується давати за повторне «насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом» (ст. 153 КК України). Зараз за це дають від 3 до 15 років. Однак, законопроект також пропонує альтернативу: у зловмисника, який отримав 20 років за згвалтування неповнолітньої, буде шанс покинути в’язницю достроково після 10 років відбування покарання. Для цього йому необхідно погодитися на «добровільну міру медичного характеру», так звану хімічну кастрацію — процедуру, при якій в кров людини вводяться спеціальні препарати, що зменшують сексуальний потяг і активність. Для цього судом призначається експертиза, за результатами якої і приймається рішення про заміну частини покарання хімічною кастрацією. Такий захід заміни покарання застосовують в США, Великобританії, Росії, Казахстані, Німеччині та інших країнах світу.

Як повідомляли ЗНАЮТЬ ВСІ, СБУ обрала покарання для футболістів-сепаратистів.

СБУ вирішила, як буде карати футболістів за сепаратизм

 

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top